GENOA CFC 1893 vs juventus 1:0!

AlexPikos

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 4

PostWysłany: Czw 2:09, 30 Paź 2014    Temat postu: GENOA CFC 1893 vs juventus 1:0!

Pokonujemy mistrza Italii po golu w 94 minucie, którego strzela Luca Antonini!!! Very Happy Zabawnie wyglądała ta akcj; kontra, podanie od Matriego i nasz rezerwowy nota bene zawodnik właściwie wbiegł z piłką do bramki Very Happy

Akcja dwóch zmienników i pokazaliśmy, że nawiązanie równorzędnej walki z takim rywalem nie musi być dziełem przypadku. Byliśmy dzisiaj lepsi od nich i zasłużenie wygrywamy. Podoba mi się, że graliśmy otwartą taktyką, nie było żadnego autobusu pod bramką itp.

Do ostatniej minuty wierzyliśmy w wygraną i się opłaciło Very Happy

Od czasu przegranych derbów della Lanterna idzie nam całkiem świetnie. Trzy zwycięstwa, trafił się może głupi remis z Empoli, ale pokonanie mistrza kraju musi o czymś świadczyć. Oba kluby z Genui w tym sezonie spisują się powyżej oczekiwań i oba walczą o europejskie puchary choć przed sezonem rokowano obu walkę o utrzymanie Very Happy Very Happy

tomek

Posty: 28

Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: Pią 17:05, 31 Paź 2014    Temat postu:

Niesamowite spotkanie. Ile znaczy ten wynik, pokazuje zachowanie Gryfów po meczu. Antonini, Perin, Rosi, a ja zapamiętałem przede wszystkim Burdisso. Coś fantastycznego.

A jeszcze fakt, że wyszliśmy w składzie z Rosim i Greco, którzy grali na prawdę mało oraz MANDRAGORĄ. 17-latek debiutujący w lidze w spotkaniu z mistrzem Italii. Mogło to wydawać się szaleństwem, ale widać Gasperini wiedział co robi.

Co do gola. Spalonego nie było:

PostWysłany: Pią 13:56, 17 Kwi 2015    Temat postu:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)